ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Дана Політика конфіденційності регулює умови конфіденційності між додатком Таксопарк та Клієнтом в процесі використання додатка. Використовуючи додаток, Клієнт погоджується з цією політикою конфіденційності. Якщо для роботи з Приложеним необхідно завантажити програмне забезпечення, він може автоматично оновлюватися на мобільному пристрої Клієнта при появі чергової його версії або впровадження нової функції.

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ І ПЕРСОНАЛЬНЫХ ДАНИХ КЛІЄНТІВ

Кожен Клієнт може використовувати додаток, не повідомляючи своє ім'я або будь-яку особисту інформацію та персональні дані, тому всі Клієнти, які користуються додатком, можуть залишатися анонімними, поки не приймуть рішення створити замовлення в додатку. З метою підвищення комфорту Клієнтів при використанні Додатку, при установці на мобільний пристрій Додатку у Клієнтів можуть запитувати дані, які можуть включати повну назву, номер телефону, місце розташування (місто, адреса) та інші відомості. Так само Компанія збирає та зберігає дані у вигляді інформації про надані Послуги, а також інформацію про них. В склад особистої інформації та персональних даних може входити деяка інформація, прямо не надана Клієнтами, оскільки Компанія протоколює інформацію, що відноситься до порядку доступу до додатку. Не дивлячись на вказані вище положення, Компанія має право збирати наступну інформацію:
- відомості про мобільний пристрій Клієнта (модель, версія операційної системи, унікальні ідентифікатори пристрою, а також дані про мобільну мережу та номер телефону);
- відомості про журнали, що містять інформацію про використання програми або переглянуті матеріали, надані за допомогою програм (включаючи, але не обмежуючись докладними відомостями щодо використання додатків, включаючи пошукові запити, дані про телефонні виклики, включаючи номери телефонів для вхідних, вихідних та переадресованих дзвінків, дата, час, тип і тривалість викликів, а також інформація про маршрут SMS, IP-адреси, дані про технологічні події, в тому числі про несправності та дії в системі, а також про налаштування, тип і яз
- відомості про місцеположення (включаючи дані GPS, відправлені мобільним пристроєм, дані різних технологій визначення координат).
Особиста інформація та персональні дані Клієнти можуть бути використані Компанією для адміністративних цілей, наприклад, для внутрішніх розслідувань порушень Правил політики конфіденційності. До доступу особистої інформації та персональних даних Клієнта мають тільки уповноважені співробітники Компанії, які займаються обслуговуванням Програми. Вони зобов'язані зберігати персональні дані та запобігати доступу до них сторонніх осіб. Кожен Клієнт має право переглядати, редагувати та видаляти особисту інформацію та персональні дані у своєму акаунті.

ВИКОРИСТАННЯ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ І ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Компанія не продає, не надає на умовах оренди та не ділиться особистою інформацією Клієнтів із третіми сторонами, за винятком ділових партнерів Компанії. Однак компанія може використовувати адреси електронної пошти для розсилки новин. При цьому Клієнт в будь-який момент може відмовитися від отримання таких повідомлень. Інформація яка відноситься до порядку доступу до додатку, може бути використана Компанією для діагностики функціонування додатку, а також для забезпечення високої якості обслуговування Клієнтів. Крім того, особиста інформація та персональні дані можуть використовуватися для аналізу поведінки Клієнтів Прикладних програм, для оцінки інтересу, що виявляється в відношенні різних розділів додатків. Компанія залишає за собою право обмінюватися особистою інформацією та персональними даними Клієнтів з керівниками Компанії, а також з усіма філіями, представництвами та іншими пов'язаними з Компанією компаніями, але зобов'язується вимагати від усіх, хто отримає доступ до цієї інформації, дотримання умов цієї Політики конфіденційності . Доступні дані акаунта Клієнта в додатку, а також відомості про дії, які Клієнт виконує в додатку, можуть бути використані Компанією в комерційних цілях, в тому числі в рекламі. Клієнт сам визначає, яка інформація є загальнодоступною.

БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ

В додатку прийняті заходи щодо забезпечення безпеки та захисту особистої інформації та персональних даних Клієнта від їх втрати, зловживання, несанкціонованого доступу, використання, розкриття, внесення змін або знищення. Компанія звертає увагу на те, що ні один з існуючих способів передачі даних не може бути абсолютно безпечним. Тому Компанія, не розглядаючи всі прийняті заходи щодо забезпечення безпеки, не може гарантувати 100% збереження інформації та даних. Компанія не несе відповідальності за протиправні дії третіх осіб.

Адреса:
Україна
м.Львів, вул. В.Великого 18 офіс 615
ФОП Дробаха Ю. А.